Turismus v Třebíči

 

Turismus v Třebíči, je jedna z obrovských nevyužitých příležitostí, jak vytvořit nová pracovní místa a pozvednout mzdy ve městě.

Pomocí " revitalizačního plánu pro Zámostí " budeme usilovat o to, aby se Třebíč zařadila mezi turisticky atraktivní lokality a domácí i zahraniční turisté zde strávili několik dní a utratili peníze.

 

Parkování: V první řadě je nutné postavit alespoň 50 nových parkovacích míst v severní a východní části Zámostí. Uličky nebudou blokovány a zaskládány auty, ale zároveň obyvatelé stávající i nově příchozí nepřijdou o možnost v docházkové vzdálenosti zaparkovat. Uličky jsou určeny pro život lidí, nikoliv pro parkování aut.

 

Oprava ruin: Je naprosto nutné, aby ruiny a zdevastované domy v Zámostí, byly opraveny a přestaly hyzdit tuto lokalitu. Jedinečné domy jako Rabinát, musí být opraveny a musí začít sloužit jako součást historické expozice pro návštěvníky.

 

Prohlídky a obchůdky: v zajímavých domech v Zámostí a lokalitách Třebíči, je nutné zřídit expozice a umožnit vznik turisticky atraktivních obchůdků tak, aby návštěvník strávil zábavnou formou několik hodin prohlídkami a v Třebíči zůstal přes noc.

 

Koordinátor: Potřebujeme zřídit funkci koordinátora revitalizačního plánu pro Zámostí, který bude komunikovat s obyvateli, podnikateli, městem a bude soustavně pracovat na naplnění revitalizačního plánu.

 

M.A. Martin Hobl

ODS

 

 

Aktuality

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Lákavá a pestrá nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel, včetně podpory investic do sportu a revitalizace sportovišť.

&

Udržení města Třebíče jako bezpečného a klidného místa pro rodinný život s důrazem na zlepšení jeho čistoty a údržby.

Práce & Odvaha

Práce & Odvaha

Práce s rozmyslem na finančním zdraví města Třebíče a s odpovědností za řádné hospodaření.

&

Odvaha k otevírání systémových řešení v prioritních otázkách chodu města, kterými jsou například dopravní obslužnost a parkování.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.“

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Třebíčská doprava je tristní. Je to jedno z nejpalčivějších témat v našem krásném městě. Dopravní špičky denně blokují hlavní trasy městem. Nejsem dopravák, ale cítím, že klíčovou příčinou je zřejmě individuální automobilová doprava nás Třebíčáků. Tranzitem to není. Děcka do školy vezeme autem, do práce jedeme autem, do obchodu autem, na úřad autem, na návštěvu autem, do hospody autem. Pro pár kilometrů a často i pro pár stovek metrů jedeme autem. A často, nebo spíše zpravidla, sami.

facebook facebook