ODS a TnT – Program 2022

 

  1. Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.
  2. Práce s rozmyslem na finančním zdraví města Třebíče a s odpovědností za řádné hospodaření.
  3. Odvaha k otevírání systémových řešení v prioritních otázkách chodu města, kterými jsou například dopravní obslužnost a parkování.
  4. Lákavá a pestrá nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel, včetně podpory investic do sportu a revitalizace sportovišť.
  5. Udržení města Třebíče jako bezpečného a klidného místa pro rodinný život s důrazem na zlepšení jeho čistoty a údržby.

 

 

Společně za Třebíč, společně za Vás!

Společně za Třebíč!

 

Aktuality

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Jednou z největších plánovaných investic Města Třebíče, je rekonstrukce zimního stadionu KHNP Areny. Současný stav budovy je nejen absolutně nevyhovující standardům dnešní doby, například hygienickým a požárním předpisům, ale pomalu a jistě se stává havarijním.

TnT a ODS na jednání s KHNP

TnT a ODS na jednání s KHNP

Zástupci našeho hnutí a volebního uskupení jednoznačně a dlouhodobě podporují dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a dokonce i zastupují několik subjektů ve sdružení Energetické Třebíčsko.

Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

facebook facebook