Spolupráce ODS a TnT

 

I do letošních komunálních voleb vstupuje hnutí Ta naše Třebíč společně s Občanskou demokratickou stranou. Navazujeme tak na spolupráci, kterou jsme začali na jaře 2018.

Vzhledem k blízkosti názorů i priorit ani jedna ze stran v této spolupráci neváhala pokračovat i letos. Jak uvádíme v našem programu, chceme pracovat pro Třebíč v oblastech nám blízkých i potřebných pro naše město. Naopak se rázně distancujeme od falešného politikaření s cílem získat za každou cenu přízeň voličů na svou stranu. Takto jsme činili v právě probíhajícím volebním období a tak budeme činit i nadále. Proto jste představitele našeho uskupení mohli vidět v rámci našich aktivit a angažovanosti, namísto zviditelňování na bázi nekonstruktivní kritiky či napadání.

 

Komunální politika se od té celostátní a mezinárodní liší a zároveň je vyššími politickými úrovněmi do značné míry ovlivňována. Rozhodnutí na komunální úrovni pak ovlivňují samotný život obyvatel. Nově zvolené zastupitelstvo a vedení města se bude muset vypořádat s problémy a skutečnostmi, před kterými za posledních 30 let nikdo nestál. Hlavním úkolem bude udržet město Třebíč ve všech oblastech na současné úrovni, pokračovat v jeho zdravém financování, v rozumné investiční politice a především zachovat Třebíč jako město příjemné pro život všech věkových kategorií. V současnosti to nebude nic jednoduchého.

 

Jsme připraveni bojovat za vás, za Třebíč a prosíme o vaši podporu.

 

 

Aktuality

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Lákavá a pestrá nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel, včetně podpory investic do sportu a revitalizace sportovišť.

&

Udržení města Třebíče jako bezpečného a klidného místa pro rodinný život s důrazem na zlepšení jeho čistoty a údržby.

Práce & Odvaha

Práce & Odvaha

Práce s rozmyslem na finančním zdraví města Třebíče a s odpovědností za řádné hospodaření.

&

Odvaha k otevírání systémových řešení v prioritních otázkách chodu města, kterými jsou například dopravní obslužnost a parkování.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.“

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Třebíčská doprava je tristní. Je to jedno z nejpalčivějších témat v našem krásném městě. Dopravní špičky denně blokují hlavní trasy městem. Nejsem dopravák, ale cítím, že klíčovou příčinou je zřejmě individuální automobilová doprava nás Třebíčáků. Tranzitem to není. Děcka do školy vezeme autem, do práce jedeme autem, do obchodu autem, na úřad autem, na návštěvu autem, do hospody autem. Pro pár kilometrů a často i pro pár stovek metrů jedeme autem. A často, nebo spíše zpravidla, sami.

facebook facebook