Spolupráce ODS a TnT

 

I do letošních komunálních voleb vstupuje hnutí Ta naše Třebíč společně s oblastním hnutím ODS. Navazujeme tak na spolupráci, kterou jsme začali na jaře 2018.

Vzhledem k blízkosti názorů i priorit ani jedna ze stran v této spolupráci neváhala pokračovat i letos. Jak uvádíme v našem programu, chceme pracovat pro Třebíč v oblastech nám blízkých i potřebných pro naše město. Naopak se rázně distancujeme od falešného politikaření s cílem získat za každou cenu přízeň voličů na svou stranu. Takto jsme činili v právě probíhajícím volebním období a tak budeme činit i nadále. Proto jste představitele našeho uskupení mohli vidět v rámci našich aktivit a angažovanosti, namísto zviditelňování na bázi nekonstruktivní kritiky či napadání.

 

Komunální politika se od té celostátní a mezinárodní liší a zároveň je vyššími politickými úrovněmi do značné míry ovlivňována. Rozhodnutí na komunální úrovni pak ovlivňují samotný život obyvatel. Nově zvolené zastupitelstvo a vedení města se bude muset vypořádat s problémy a skutečnostmi, před kterými za posledních 30 let nikdo nestál. Hlavním úkolem bude udržet město Třebíč ve všech oblastech na současné úrovni, pokračovat v jeho zdravém financování, v rozumné investiční politice a především zachovat Třebíč jako město příjemné pro život všech věkových kategorií. V současnosti to nebude nic jednoduchého.

 

Jsme připraveni bojovat za vás, za Třebíč a prosíme o vaši podporu.

 

 

Aktuality

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Jednou z největších plánovaných investic Města Třebíče, je rekonstrukce zimního stadionu KHNP Areny. Současný stav budovy je nejen absolutně nevyhovující standardům dnešní doby, například hygienickým a požárním předpisům, ale pomalu a jistě se stává havarijním.

TnT a ODS na jednání s KHNP

TnT a ODS na jednání s KHNP

Zástupci našeho hnutí a volebního uskupení jednoznačně a dlouhodobě podporují dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a dokonce i zastupují několik subjektů ve sdružení Energetické Třebíčsko.

Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

facebook facebook