Revitalizace centra města

 

Město Třebíč má nakročeno k revitalizaci Karlova náměstí. Z prázdninového čísla Třebíčského zpravodaje víme, že se budují nové veřejné toalety, ale nemáme jistotu zda v centru a jeho okolí bude možnost parkování.

Parkovacích míst je stále nedostatek a zároveň bychom, ať už z estetických, nebo hlavně v těchto parných dnech praktických důvodů, ocenili kašnu či osvěžující zónu. Centrum potřebuje, aby jej občané i jeho návštěvníci vnímali jako významné kulturně-společenské místo se všemi výhodami, které města podobné velikosti jako Třebíč nabízejí. I proto nás zajímá, co bude s budovou "bývalé Delvity“ a jejím okolím. Exkluzivita místa je výjimečná, realita smutná. Alespoň jeden slušný obchod s potravinami by si centrum Třebíče zatraceně zasloužilo.

 

Fotogalerie

objekt bývalé Delvity
 

Aktuality

Evropské volby 2019

Vážení přátelé naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč!

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

Aktivní trávení volného času

Rodiny s dětmi mají mít dostatek příležitostí k aktivnímu trávení volného času. Fandíme bezpečným dětským hřištím a otevřeným sportovištím u škol.

facebook facebook