Revitalizace centra města

 

Město Třebíč má nakročeno k revitalizaci Karlova náměstí. Z prázdninového čísla Třebíčského zpravodaje víme, že se budují nové veřejné toalety, ale nemáme jistotu zda v centru a jeho okolí bude možnost parkování.

Parkovacích míst je stále nedostatek a zároveň bychom, ať už z estetických, nebo hlavně v těchto parných dnech praktických důvodů, ocenili kašnu či osvěžující zónu. Centrum potřebuje, aby jej občané i jeho návštěvníci vnímali jako významné kulturně-společenské místo se všemi výhodami, které města podobné velikosti jako Třebíč nabízejí. I proto nás zajímá, co bude s budovou "bývalé Delvity“ a jejím okolím. Exkluzivita místa je výjimečná, realita smutná. Alespoň jeden slušný obchod s potravinami by si centrum Třebíče zatraceně zasloužilo.

 

Fotogalerie

objekt bývalé Delvity
 

Aktuality

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Jednou z největších plánovaných investic Města Třebíče, je rekonstrukce zimního stadionu KHNP Areny. Současný stav budovy je nejen absolutně nevyhovující standardům dnešní doby, například hygienickým a požárním předpisům, ale pomalu a jistě se stává havarijním.

TnT a ODS na jednání s KHNP

TnT a ODS na jednání s KHNP

Zástupci našeho hnutí a volebního uskupení jednoznačně a dlouhodobě podporují dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a dokonce i zastupují několik subjektů ve sdružení Energetické Třebíčsko.

Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

facebook facebook