Komunální volby 2022

 

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

O pozice v budoucím Zastupitelstvu města Třebíče se uchází 27 občanů města v čele s Martinou Bártovou, členkou ODS, současnou členkou Rady města Třebíče a zastupitelkou Kraje Vysočina a Martinem Svobodou, předsedou hnutí Ta naše Třebíč. Profesně i osobnostně pestrou a zajímavou kandidátku koalice ODS a TnT přijela v těchto horkých letních dnech do Třebíče podpořit poslankyně Parlamentu České republiky a předsedkyně Regionálního sdružení ODS Vysočina Eva Decroix. Pozvání k diskusi na ledovou plochu zimního stadionu v Třebíči přijal také Aleš Dokulil, místopředseda Okresní hospodářské komory v Třebíči a manažer firmy Nuvia a.s. Oběma byl představen náš záměr, tedy jít do komunálních voleb opět společně, jako jeden tým s cílem slušné, korektní a otevřené kampaně, vstříc práci v komunální politice bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

 

Aktuality

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Lákavá a pestrá nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel, včetně podpory investic do sportu a revitalizace sportovišť.

&

Udržení města Třebíče jako bezpečného a klidného místa pro rodinný život s důrazem na zlepšení jeho čistoty a údržby.

Práce & Odvaha

Práce & Odvaha

Práce s rozmyslem na finančním zdraví města Třebíče a s odpovědností za řádné hospodaření.

&

Odvaha k otevírání systémových řešení v prioritních otázkách chodu města, kterými jsou například dopravní obslužnost a parkování.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.“

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Třebíčská doprava je tristní. Je to jedno z nejpalčivějších témat v našem krásném městě. Dopravní špičky denně blokují hlavní trasy městem. Nejsem dopravák, ale cítím, že klíčovou příčinou je zřejmě individuální automobilová doprava nás Třebíčáků. Tranzitem to není. Děcka do školy vezeme autem, do práce jedeme autem, do obchodu autem, na úřad autem, na návštěvu autem, do hospody autem. Pro pár kilometrů a často i pro pár stovek metrů jedeme autem. A často, nebo spíše zpravidla, sami.

facebook facebook