Evropské volby 2019

Vážení přátelé naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč!

 

Před volbami do Evropského parlamentu jsme s našimi koaličními partnery řešili, zda dáme podporu jednomu subjektu, nebo konkrétním kandidátům. Za TnT byla odpověď: „Podpoříme pana Šalamouna“, za ODS: „Podpoříme paní Decroix“. Voliči rozhodli a výsledky jsou jasné. Pan JUDr. MgA. Ph.D. Michal Šalamoun kandidoval z 13. místa za Pirátskou stranu a od občanů města Třebíče tato strana získala 14,99 % hlasů. Občanská demokratická strana nominovala na 6. místo za kraj Vysočina Mgr. Evu Decroix a ODS získala od Třebíčských voličů 11, 82 % hlasů. Oba tito kandidáti se sice do Evropského parlamentu nedostali, my jim ale nadále fandíme a věříme v úspěch lidí smýšlejících demokraticky. Lidí, kteří, mají stejně jako my jasno v tom, že současná vládní koalice v čele s Andrejem Babišem, je nepřijatelná.

 

Veliké poděkování oběma námi preferovaným kandidátům!

 

Martina Bártová

radní města Třebíč,  předsedkyně OS ODS Třebíč

 

Fotogalerie

 

Aktuality

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Jednou z největších plánovaných investic Města Třebíče, je rekonstrukce zimního stadionu KHNP Areny. Současný stav budovy je nejen absolutně nevyhovující standardům dnešní doby, například hygienickým a požárním předpisům, ale pomalu a jistě se stává havarijním.

TnT a ODS na jednání s KHNP

TnT a ODS na jednání s KHNP

Zástupci našeho hnutí a volebního uskupení jednoznačně a dlouhodobě podporují dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a dokonce i zastupují několik subjektů ve sdružení Energetické Třebíčsko.

Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

facebook facebook