Evropské volby 2019

Vážení přátelé naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč!

 

Před volbami do Evropského parlamentu jsme s našimi koaličními partnery řešili, zda dáme podporu jednomu subjektu, nebo konkrétním kandidátům. Za TnT byla odpověď: „Podpoříme pana Šalamouna“, za ODS: „Podpoříme paní Decroix“. Voliči rozhodli a výsledky jsou jasné. Pan JUDr. MgA. Ph.D. Michal Šalamoun kandidoval z 13. místa za Pirátskou stranu a od občanů města Třebíče tato strana získala 14,99 % hlasů. Občanská demokratická strana nominovala na 6. místo za kraj Vysočina Mgr. Evu Decroix a ODS získala od Třebíčských voličů 11, 82 % hlasů. Oba tito kandidáti se sice do Evropského parlamentu nedostali, my jim ale nadále fandíme a věříme v úspěch lidí smýšlejících demokraticky. Lidí, kteří, mají stejně jako my jasno v tom, že současná vládní koalice v čele s Andrejem Babišem, je nepřijatelná.

 

Veliké poděkování oběma námi preferovaným kandidátům!

 

Martina Bártová

radní města Třebíč,  předsedkyně OS ODS Třebíč

 

Fotogalerie

 

Aktuality

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Lákavá a pestrá nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel, včetně podpory investic do sportu a revitalizace sportovišť.

&

Udržení města Třebíče jako bezpečného a klidného místa pro rodinný život s důrazem na zlepšení jeho čistoty a údržby.

Práce & Odvaha

Práce & Odvaha

Práce s rozmyslem na finančním zdraví města Třebíče a s odpovědností za řádné hospodaření.

&

Odvaha k otevírání systémových řešení v prioritních otázkách chodu města, kterými jsou například dopravní obslužnost a parkování.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.“

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Třebíčská doprava je tristní. Je to jedno z nejpalčivějších témat v našem krásném městě. Dopravní špičky denně blokují hlavní trasy městem. Nejsem dopravák, ale cítím, že klíčovou příčinou je zřejmě individuální automobilová doprava nás Třebíčáků. Tranzitem to není. Děcka do školy vezeme autem, do práce jedeme autem, do obchodu autem, na úřad autem, na návštěvu autem, do hospody autem. Pro pár kilometrů a často i pro pár stovek metrů jedeme autem. A často, nebo spíše zpravidla, sami.

facebook facebook