Rozvoj pohybových aktivit dětí a mládeže

 

Rozvoj pohybových aktivit dětí a mládeže je jedna z priorit společné kandidátky ODS a TnT- Společně za Třebíč! Nyní, o prázdninách jsou města vylidněná, děti si užívají zasloužené prázdniny a tak je to v pořádku. Co nás nutí k zamyšlení jsou revitalizovaná, ale nevyužívaná hřiště u základních a středních škol, po kterých ani v odpoledních hodinách ve školním roce „neštěkne pes“. Nedávno se děvčata ve věku cca 14 let ve zprávách na ČT 1 vyjadřovala, že je už nebaví facebook, protože jej ovládli staří. Ony se prý nejraději pohybují na instagramu, kde rády zveřejňují své fotky a baví je, že je mohou sdílet s ostatními vrstevníky. A tak se nabízí alternativa: zprostředkujme jim pohyb s mobilem na hřištích ve známém prostředí a podporujme tak posílení fyzické kondice dětí a mládeže. Netlačme na výkonnost, ale na sdílení společných zážitků a fotek. Dejme šanci podpoře školních sportovních animátorů, vychovatelů a dobrovolníků, kteří mají k dětem blízko, rozumí jejich potřebám a umí je zaujmout na místech, která znají. Grantový program Zdravého města Třebíče se nabízí jako možná alternativa finanční podpory.

 

Fotogalerie

 

Aktuality

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Jednou z největších plánovaných investic Města Třebíče, je rekonstrukce zimního stadionu KHNP Areny. Současný stav budovy je nejen absolutně nevyhovující standardům dnešní doby, například hygienickým a požárním předpisům, ale pomalu a jistě se stává havarijním.

TnT a ODS na jednání s KHNP

TnT a ODS na jednání s KHNP

Zástupci našeho hnutí a volebního uskupení jednoznačně a dlouhodobě podporují dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a dokonce i zastupují několik subjektů ve sdružení Energetické Třebíčsko.

Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

facebook facebook