Rozvoj pohybových aktivit dětí a mládeže

 

Rozvoj pohybových aktivit dětí a mládeže je jedna z priorit společné kandidátky ODS a TnT- Společně za Třebíč! Nyní, o prázdninách jsou města vylidněná, děti si užívají zasloužené prázdniny a tak je to v pořádku. Co nás nutí k zamyšlení jsou revitalizovaná, ale nevyužívaná hřiště u základních a středních škol, po kterých ani v odpoledních hodinách ve školním roce „neštěkne pes“. Nedávno se děvčata ve věku cca 14 let ve zprávách na ČT 1 vyjadřovala, že je už nebaví facebook, protože jej ovládli staří. Ony se prý nejraději pohybují na instagramu, kde rády zveřejňují své fotky a baví je, že je mohou sdílet s ostatními vrstevníky. A tak se nabízí alternativa: zprostředkujme jim pohyb s mobilem na hřištích ve známém prostředí a podporujme tak posílení fyzické kondice dětí a mládeže. Netlačme na výkonnost, ale na sdílení společných zážitků a fotek. Dejme šanci podpoře školních sportovních animátorů, vychovatelů a dobrovolníků, kteří mají k dětem blízko, rozumí jejich potřebám a umí je zaujmout na místech, která znají. Grantový program Zdravého města Třebíče se nabízí jako možná alternativa finanční podpory.

 

Fotogalerie

 

Aktuality

Evropské volby 2019

Vážení přátelé naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč!

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

Aktivní trávení volného času

Rodiny s dětmi mají mít dostatek příležitostí k aktivnímu trávení volného času. Fandíme bezpečným dětským hřištím a otevřeným sportovištím u škol.

facebook facebook