Děkujeme za Vaše hlasy

 

Děkujeme za Vaše hlasy a podporu naší kandidátky ODS a TnT – Společně za Třebíč! Výsledek voleb je jasný. Volby vyhrálo hnutí Třebíč občanům a já gratuluji lídru kandidátky, panu Barákovi. Díky Vám voličům, máme možnost vyjednávat o tom, kdo naše město povede další čtyři roky. ODS a TnT chce starostu, který myslí na prosperitu lidi, pamatuje na jeho udržitelný rozvoj a je tím, kdo přijímá konstruktivní kritiku jako výzvu k diskuzi. Budu věřit, že Třebíč takovou osobnost najde, a že tento člověk bude jednička jak pro ty, co k volbám přišli, tak pro ty, co možnost volby nevyužili. Stojíme si za tím, že člověk, který město Třebíč povede další čtyři roky má významný úkol v tom, aby zapracoval na zvýšení prestiže komunální politiky.

 

Martina Bártová, ODS

 

Martin Svoboda, TnT

 

Aktuality

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Podpora sportu & udržení bezpečnosti

Lákavá a pestrá nabídka pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny obyvatel, včetně podpory investic do sportu a revitalizace sportovišť.

&

Udržení města Třebíče jako bezpečného a klidného místa pro rodinný život s důrazem na zlepšení jeho čistoty a údržby.

Práce & Odvaha

Práce & Odvaha

Práce s rozmyslem na finančním zdraví města Třebíče a s odpovědností za řádné hospodaření.

&

Odvaha k otevírání systémových řešení v prioritních otázkách chodu města, kterými jsou například dopravní obslužnost a parkování.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.

Slušná, korektní, vstřícná a otevřená politika bez protekcionismu, elitářství a falešného politikaření.“

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Do dopravy bude třeba racionálně, ale zásadně sáhnout

Třebíčská doprava je tristní. Je to jedno z nejpalčivějších témat v našem krásném městě. Dopravní špičky denně blokují hlavní trasy městem. Nejsem dopravák, ale cítím, že klíčovou příčinou je zřejmě individuální automobilová doprava nás Třebíčáků. Tranzitem to není. Děcka do školy vezeme autem, do práce jedeme autem, do obchodu autem, na úřad autem, na návštěvu autem, do hospody autem. Pro pár kilometrů a často i pro pár stovek metrů jedeme autem. A často, nebo spíše zpravidla, sami.

facebook facebook