Děkujeme za Vaše hlasy

 

Děkujeme za Vaše hlasy a podporu naší kandidátky ODS a TnT – Společně za Třebíč! Výsledek voleb je jasný. Volby vyhrálo hnutí Třebíč občanům a já gratuluji lídru kandidátky, panu Barákovi. Díky Vám voličům, máme možnost vyjednávat o tom, kdo naše město povede další čtyři roky. ODS a TnT chce starostu, který myslí na prosperitu lidi, pamatuje na jeho udržitelný rozvoj a je tím, kdo přijímá konstruktivní kritiku jako výzvu k diskuzi. Budu věřit, že Třebíč takovou osobnost najde, a že tento člověk bude jednička jak pro ty, co k volbám přišli, tak pro ty, co možnost volby nevyužili. Stojíme si za tím, že člověk, který město Třebíč povede další čtyři roky má významný úkol v tom, aby zapracoval na zvýšení prestiže komunální politiky.

 

Martina Bártová, ODS

 

Martin Svoboda, TnT

 

Aktuality

Evropské volby 2019

Vážení přátelé naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč!

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

Aktivní trávení volného času

Rodiny s dětmi mají mít dostatek příležitostí k aktivnímu trávení volného času. Fandíme bezpečným dětským hřištím a otevřeným sportovištím u škol.

facebook facebook