Děkujeme za Vaše hlasy

 

Děkujeme za Vaše hlasy a podporu naší kandidátky ODS a TnT – Společně za Třebíč! Výsledek voleb je jasný. Volby vyhrálo hnutí Třebíč občanům a já gratuluji lídru kandidátky, panu Barákovi. Díky Vám voličům, máme možnost vyjednávat o tom, kdo naše město povede další čtyři roky. ODS a TnT chce starostu, který myslí na prosperitu lidi, pamatuje na jeho udržitelný rozvoj a je tím, kdo přijímá konstruktivní kritiku jako výzvu k diskuzi. Budu věřit, že Třebíč takovou osobnost najde, a že tento člověk bude jednička jak pro ty, co k volbám přišli, tak pro ty, co možnost volby nevyužili. Stojíme si za tím, že člověk, který město Třebíč povede další čtyři roky má významný úkol v tom, aby zapracoval na zvýšení prestiže komunální politiky.

 

Martina Bártová, ODS

 

Martin Svoboda, TnT

 

Aktuality

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Rekonstrukce zimního stadionu v Třebíči

Jednou z největších plánovaných investic Města Třebíče, je rekonstrukce zimního stadionu KHNP Areny. Současný stav budovy je nejen absolutně nevyhovující standardům dnešní doby, například hygienickým a požárním předpisům, ale pomalu a jistě se stává havarijním.

TnT a ODS na jednání s KHNP

TnT a ODS na jednání s KHNP

Zástupci našeho hnutí a volebního uskupení jednoznačně a dlouhodobě podporují dostavbu jaderné elektrárny Dukovany a dokonce i zastupují několik subjektů ve sdružení Energetické Třebíčsko.

Komunální volby 2022

Komunální volby 2022

V prvním srpnovém týdnu zahájila kampaň do komunálních voleb 2022 koalice Občanské demokratické strany a hnutí Ta naše Třebíč.

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

facebook facebook