Ing. Jakub John předsedou Místního sdružení ODS Třebíč

 

Dubnové  jednání Místního sněmu ODS Třebíč schválilo Ing. Jakuba Johna předsedou Místního sdružení ODS Třebíč všemi hlasy přítomných s platností do září 2021. Jakub John je členem ODS od roku 2004  a v současné době je zastupitelem Města Třebíče,  předsedou  Výboru pro páteřní dopravní infrastrukturu a členem Výboru pro revitalizaci centra města.

Nominaci do Místní rady ODS Třebíč místní sněm potvrdil rovněž Mgr. Martině Bártové, neuvolněné radní, zastupitelce a předsedkyni komise prevence kriminality a drogové problematiky a Milanu Nahodilovi.

 

Místní sdružení ODS Třebíč k 1.4. 2019 posílil o dva nové členy, pana Ing. Pavla Báču a Jan Šebka. Oba pánové deklarovali souhlas s prioritami naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč! a nabídli svoji osobní iniciativu v záměrech, které se týkají rozvoje města v sociální a zdravotní oblasti.

 

Za ODS a TnT

 

Mgr. Martina Bártová

 

Předsedkyně OR ODS Třebíč

 

Aktuality

Evropské volby 2019

Vážení přátelé naší koalice ODS a TnT - Společně za Třebíč!

Online správa dobíjecí karty na autobus

Online správa dobíjecí karty na autobus

Naše město se rozvíjí raketovým tempem. Kdo by zvládl vyjmenovat všechny novinky a nové technologie, které nám tu usnadňují život? U jedné věci je však podle mě spoustu prostoru pro zlepšení. A sice – hromadná autobusová doprava.

Aktivní trávení volného času

Rodiny s dětmi mají mít dostatek příležitostí k aktivnímu trávení volného času. Fandíme bezpečným dětským hřištím a otevřeným sportovištím u škol.

facebook facebook