Podpora fyzické a mentální připravenosti dětí a mládeže

 

Klademe důraz na vzdělání dětí a mládeže, zejména na jejich fyzickou připravenost, samostatnost, praktičnost,zdravé sebevědomí a efektivní využívání volného času.

Pátý bod našeho programu, tedy „Podpora fyzické a mentální připravenosti dětí a mládeže“, jednoznačně vyplývá z našich soukromých i profesních zkušeností. Současný životní styl upozaďuje nebo přímo nechává zanikat některé základní dovednosti a to se pak přímo projevuje na nedostatečné fyzické kondici dětí a mládeže, ale i na poruchách soustředění a celkově na "chuti do učení". Problém, který začíná na hodinách tělesné výchovy, ale pokračuje dál v běžném životě.

 

Aktuality

Masérské škola Apollón Academy

Masérské škola Apollón Academy

Líbí se nám psát a doufáme, že Vám se líbí číst, zajímavé příběhy zajímavých Třebíčanů. Jedním takovým je příběh Blanky Nohové, ženy, která v Třebíči žije, vychovává své dvě dcerky a v neposlední řadě podniká v oblasti masérství. Postupně si vybudovala pozici na trhu a stálou klientelu. Jako každý, kdo to zkusí, ať už v jakékoli oblasti, narážela na spoustu úskalí, ale jak sama říká, nepřestávala se snažit najít balanc mezi vlastní naivitou a drsnou realitou.

Muži třebíčského hokeje poprvé vyjeli na led

Muži třebíčského hokeje poprvé vyjeli na led

V pondělí se zahájila hokejová příprava Horácké Slavie Třebíč a dvacet osm hráčů začalo trénovat na nové, kvalitní ledové ploše. Bílé hvězdy, posíleny o Lukáše Havla a Romana Erata si první přípravné utkání dají proti Olomouci a to 29.července.

Ta naše Třebíč
facebookvše co Vás zajímá se dozvíte na našem profilu facebook.com