Zachování bezpečnosti ve městě

 

Zakládáme si na zachování bezpečnosti ve městě

Bod číslo čtyři je „Zachování bezpečnosti ve městě.“ Možná pro někoho moc obecné či těžko uchopitelné téma. Naše obavy se týkají rostoucího napětí, plynoucího z takzvaného sociálního podnikání, jako je například provozovaní ubytoven, kvůli kterému se obyvatelé Třebíče bouří. Klidnými nás nemohou nechat ani celosvětové problémy, které se již dotýkají i českých měst. S ohledem na právo každého jedince na vlastní názory a postoje, jsme zásadně proti ustupování z našich zažitých kulturních zvyků vlivem různých druhů náboženské viry a přesvědčení, která na sebe váží násilí a doprovází je porušování bazálních lidských práv.

 

 

 

Aktuality

Masérské škola Apollón Academy

Masérské škola Apollón Academy

Líbí se nám psát a doufáme, že Vám se líbí číst, zajímavé příběhy zajímavých Třebíčanů. Jedním takovým je příběh Blanky Nohové, ženy, která v Třebíči žije, vychovává své dvě dcerky a v neposlední řadě podniká v oblasti masérství. Postupně si vybudovala pozici na trhu a stálou klientelu. Jako každý, kdo to zkusí, ať už v jakékoli oblasti, narážela na spoustu úskalí, ale jak sama říká, nepřestávala se snažit najít balanc mezi vlastní naivitou a drsnou realitou.

Muži třebíčského hokeje poprvé vyjeli na led

Muži třebíčského hokeje poprvé vyjeli na led

V pondělí se zahájila hokejová příprava Horácké Slavie Třebíč a dvacet osm hráčů začalo trénovat na nové, kvalitní ledové ploše. Bílé hvězdy, posíleny o Lukáše Havla a Romana Erata si první přípravné utkání dají proti Olomouci a to 29.července.

Ta naše Třebíč
facebookvše co Vás zajímá se dozvíte na našem profilu facebook.com