Férová politika, NE handrkování

 

Naším cílem je férová a otevřená politikabez přetvářky, handrkování a falešných témat.

Prvním obecným tématem našeho volebního programu je „Férová politika, NE handrkování.“ Jsme pro přímý a rovný přístup ke všem občanům a to bez rozdílu politického přesvědčení. Jsme zásadně proti tzv. pozitivní diskriminaci. A jako všichni, i my jsme otrávení politikou plnou handrkování a dohadování, prováděnou velkými a celostátními stranami, ale i některými místními uskupeními a politiky, jejichž jediným cílem je na sebe upozornit a přiblížit se k vysněnému korýtku na radnici. To od nás nečekejte, my chceme budovat, ne bourat.

 

Nelíbí se nám neustálé dohady a osočování, což se u některých subjektů stává smyslem jejich politické náplně. Nejsme pro neustálé změny podle toho, kdo zrovna vládne. Jsme pro kontinuální proces, který povede naše město k lepší budoucnosti, bez veletočů a názorových obratů. Nesouhlasíme s účelovým obviňováním, či dokonce udáváním, jejichž smyslem je pouze očerňovat a vyvolávat u voličů pocit nejistoty a zmaru.

 

Myslíte, že přeháníme? Vždyť i u nás ve městě jsou lidé, kteří v komunální politice namísto práce jen vesele politikaří a není jim hloupé lidem lhát. Zářným příkladem je neustálé napadání rekonstrukce areálu v Borovině a to včetně výstavby kruhového objezdu. Ten bývá často ukazován jako příklad neschopnosti současného vedení radnice. Některá politická uskupení na této „kauze“ staví svou předvolební kampaň…Pojďme se ale podívat, jak je to ve skutečnosti. Kruhový objezd totiž schvalovalo v červnu r. 2009 předchozí zastupitelstvo. A jak můžete vidět, hlasovali pro něj právě ti, kteří jej nyní nejvíce kritizují.

 

Aktuality

Masérské škola Apollón Academy

Masérské škola Apollón Academy

Líbí se nám psát a doufáme, že Vám se líbí číst, zajímavé příběhy zajímavých Třebíčanů. Jedním takovým je příběh Blanky Nohové, ženy, která v Třebíči žije, vychovává své dvě dcerky a v neposlední řadě podniká v oblasti masérství. Postupně si vybudovala pozici na trhu a stálou klientelu. Jako každý, kdo to zkusí, ať už v jakékoli oblasti, narážela na spoustu úskalí, ale jak sama říká, nepřestávala se snažit najít balanc mezi vlastní naivitou a drsnou realitou.

Muži třebíčského hokeje poprvé vyjeli na led

Muži třebíčského hokeje poprvé vyjeli na led

V pondělí se zahájila hokejová příprava Horácké Slavie Třebíč a dvacet osm hráčů začalo trénovat na nové, kvalitní ledové ploše. Bílé hvězdy, posíleny o Lukáše Havla a Romana Erata si první přípravné utkání dají proti Olomouci a to 29.července.

Ta naše Třebíč
facebookvše co Vás zajímá se dozvíte na našem profilu facebook.com